Kan inte nå servern
 
1269 föremål
Ester Almqvist, utan titel.
6d 2 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 2 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lena Cronqvist, "Skräcken".
6d 2 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
6d 2 tim
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
6d 2 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 19 mm.
7d 1 tim
Omega, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
7d 1 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Fartyg på hav.
7d 1 tim
Fartyg på hav.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Fartyg till havs.
7d 2 tim
Fartyg till havs.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d 2 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d 2 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, allmoge.
7d 2 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.