Kan inte nå servern
 
1479 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 22 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Jonsson, Två fåglar.
7d
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
7d
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 1 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.