Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
211 föremål
Byrå, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 5 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 5 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 6 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 4 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 8 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
1d 8 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d 4 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 7 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 4 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
2d 8 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
3d 4 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 5 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.