Kan inte nå servern
 
107 föremål
Bord, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 21 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 19 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 23 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
20 tim 35m
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
20 tim 47m
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 23 tim
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
5d 19 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
5d 23 tim
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
Aktuellt bud
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.