Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Max Mikael Book, "Timex".
6d 11 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
6d 12 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 12 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
600 EUR
Eva Cederström, Pojke i profil.
6d 12 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
6d 13 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fartygsporträtt.
6d 13 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 13 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 13 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 13 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
6d 13 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 13 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 14 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
6d 14 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 14 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
6d 14 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
6d 14 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.