Kan inte nå servern
 
135 föremål
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
5d 18 tim
Ingrid Ehrenborg, Modellstudie.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 19 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
5d 22 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
6d 21 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.