Kan inte nå servern
 
1305 föremål
Vilande odalisk.
4d 3 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
4d 23 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
4d 23 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
270 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
4d 23 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
4d 23 tim
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
4d 23 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
4d 23 tim
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
4d 23 tim
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 23 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.