80 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 15 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 18 tim
Soffa, 1930/40-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
3d 15 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
3d 17 tim
Bengt Rosenström, mobil.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 16 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
5d 18 tim
1 050 EUR
Utropspris
700 EUR