Kan inte nå servern
 
19 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
23 tim 6m
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.