Kan inte nå servern
 
25 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1 tim 3m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
5m 36s
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.