22 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 19 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
18 tim 35m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
18 tim 57m
Cartier, scarf.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK