23 föremål
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 2 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 1 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cartier, scarf.
1d
Cartier, scarf.
1 345 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
3 tim 8m
Miu Miu, väska/clutch.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
4m 38s
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK