Kan inte nå servern
 
20 föremål
Gucci, väska, "Soho".
6d 20 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
700 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
20 tim 9m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 19 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.