Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
28 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
23 tim 58m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Soho".
8d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.