Kan inte nå servern
 
20 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2 tim 58m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Soho".
6d 3 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 2 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.