Kan inte nå servern
 
16 föremål
Fendi, väska.
4d 21 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 21 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
22 tim 57m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.