22 föremål
Cartier, scarf.
14 tim 5m
Cartier, scarf.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 14 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
13 tim 43m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 13 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 15 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK