23 föremål
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
1d 1 tim
Cartier, scarf.
1 345 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
3 tim 51m
Miu Miu, väska/clutch.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
47m 10s
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 2 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK