Kan inte nå servern
 
1370 föremål
Agda Holst, stilleben.
1d 19 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 12 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 16 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
3d 17 tim
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
2d 16 tim
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
15 tim 46m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
4d 14 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, "Bianca", Melimeli.
3d 17 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 13 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 15 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
14 tim 44m
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 13 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 15 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
2d 19 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 16 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 16 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 15 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
2d 16 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 16 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 13 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 18 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 14 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 17 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
14 tim 18m
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 11 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
16 tim 14m
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.