Kan inte nå servern
 
1487 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 16 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
2d 14 tim
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
16 tim 20m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
3d 14 tim
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 12 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 15 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
1d 12 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
4d 15 tim
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 13 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
4d 14 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
3d 17 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 14 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 14 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
1d 11 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
5d 12 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
7d 13 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
5d 10 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 15 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
500 EUR
Hermès, väska, "Troca".
6d 10 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
1d 12 tim
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
5d 9 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
4d 14 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 13 tim
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 16 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 13 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 16 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
2d 14 tim
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 13 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 16 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 14 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.