1434 föremål
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
1d 5 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
2d 3 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
2d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK