Kan inte nå servern
 
1108 föremål
Bengt Lindström, Utan titel.
6d
Bengt Lindström, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Céline, resegarderob.
6d
Céline, resegarderob.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
"Geographisk Delineation".
6d
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 3 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
7d 5 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.