Kan inte nå servern
 
1326 föremål
Matbord, 1960-tal.
5d 2 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.