Kan inte nå servern
 
1487 föremål
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 16 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
2d 14 tim
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
4d 16 tim
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
2d 15 tim
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
1d 15 tim
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 16 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
3d 18 tim
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
4d 14 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
4d 16 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d 14 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
15 tim 25m
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
7d 12 tim
Beth Laurin, "Linearritning 5".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
4d 15 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 16 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
3d 15 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
2d 15 tim
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
16 tim 3m
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
1d 14 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
15 tim 55m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
15 tim 33m
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
1d 11 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
7d 12 tim
Axel Lind, Böljande hav.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
3d 18 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
15 tim 43m
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 15 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 15 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.