1336 föremål
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
2d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
4d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
5d 8 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
6d 5 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Rut and the Cow".
9 tim 26m
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
4d 9 tim
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
3d 10 tim
4 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 122 cm.
1d 10 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
2d 8 tim
Ylva Ceder, Interiör.
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 9 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Hammock".
9 tim 20m
Loewe, väska, "Hammock".
420 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 10 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
4d 12 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
1d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 9 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 9 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
2d 9 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
6 tim 29m
Bockbord, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 10 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
1d 13 tim
Anders Zorn, "Sommar".
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Egron Lundgren, Indisk militär.
3d 11 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 9 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK