Kan inte nå servern
 
1453 föremål
Georges Braque, "Ciel Gris II".
7 tim 27m
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
5d 5 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, 1800-talets slut.
5 tim 59m
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
3d 3 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
7 tim 3m
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
250 EUR
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
2d 3 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
2d 7 tim
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5 tim 43m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
3d 4 tim
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Matta, Keshan, ca 403 x 292 cm.
5 tim 39m
Matta, Keshan, ca 403 x 292 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
3d 22 tim
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
2d 7 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
3d 23 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
5d 6 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
5d 4 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 6 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4 tim 31m
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3 tim 7m
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
4d 1 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 4 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
5d 4 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5 tim 29m
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
1d 4 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 3 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
3d 1 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
2d 4 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.