Kan inte nå servern
 
1209 föremål
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
7d 16 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 11 tim
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
1d 12 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, Tre gracer.
4d 16 tim
Peter Dahl, Tre gracer.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
2d 11 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
3d 13 tim
Jan Naliwajko, Komposition i blått.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
4d 13 tim
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
4d 13 tim
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
4d 14 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Günter Frühtrunk, "Staccato".
6d 13 tim
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
1d 10 tim
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
13 tim 3m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 13 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
3d 14 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
7d 17 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rafael Wardi, Gammal Man.
15 tim 23m
Rafael Wardi, Gammal Man.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
450 EUR
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 16 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 16 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Tydén, Vinterbild från Stockholm.
1d 14 tim
Nils Tydén, Vinterbild från Stockholm.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
1d 12 tim
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
4d 16 tim
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
2d 10 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
6d 10 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Cartier, scarf.
6d 12 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
7d 15 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 16 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
3d 12 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
1d 13 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.