2068 föremål
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 91.
55 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta Orientalisk Figural silke, ca 274 x 186 cm.
38 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Lars Lerin, olja på duk, signerad och daterad -78.
35 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Rolex, Datejust, armbandsur, 36 mm.
34 888 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Madeleine Pyk, olja på duk, signerad.
32 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Matta, Nain part silk s.k 9LAA , 395 x 305 cm.
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Isfahan, part silk, ca 308 x 202 cm.
25 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
23 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
22 500 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Ring, 14K guld, diamant ca 0.98 ct.
2 100 EUR
Utropspris
3 600 EUR
Wiwen Nilsson, bestick, 30 delar, 1958-59.
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ivan Aguéli, olja på papper/kartong.
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Peter Dahl, akvarell, signerad.
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Isfahan, part silk, 235x154.
17 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, orientalisk silke, ca 366 x 274 cm.
17 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Endel Köks, olja på duk signerad och daterad 53.
16 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, Seamaster, De Ville, armbandsur, 34,5 mm.
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gerhard Nordström, olja på pannå, signerad.
16 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Täbris part silk, s.k 50 Radj, ca 310 x 202 cm.
15 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Jorge Castillo, akvarell, signerad och daterad -87.
15 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Soffa, 1970-tal.
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitguldsarmband 18K, ca 18 x 1 cm, 38,2 g.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring, 18K vitguld, diamanter ca 2.21 ct tot.
1 250 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Anders Österlin, olja på duk, signerad och daterad 1997.
12 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
C Buckley, olja på duk, signerad och daterad 1823.
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets första hälft.
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand 1950-tal.
12 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 405 x 295 cm.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olle Olsson-Hagalund, olja på pannå, signerad.
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, olja på duk signerad.
11 508 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vinylskiva, ABBA, "Hovas vittne", 1981.
11 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
11 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Armband 18K guld ankarlänk.
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Figural Ziegler design, ca 313 x 250 cm.
10 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK