1639 föremål
Syskonring med två briljantslipade diamanter.
114 000 SEK
Utropspris
125 000 SEK
Isaac Grünewald, olja på pannå, signerad.
62 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 2002.
43 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta, Figural silke Ghom, ca 309 x 200 cm.
35 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
Matta, Nain Part Silk, S.K 6LAA, 368 x 266.
35 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Lennart Jirlow, gouache, signerad L. Jirlow.
33 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Chanel, J12, armbandsur, 38 mm.
29 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Breitling, Navitimer, armbandsur, 42 mm.
2 750 EUR
Utropspris
3 700 EUR
Matta Isfahan part silk 306x205 cm.
28 000 SEK
Utropspris
36 000 SEK
Armband, 18K guld. Italien.
2 200 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Armband, 14K guld. Palokan Kultaseppä 1978.
1 950 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Matta, Nain Part Silk, S.K 6LAA, 356 x 260 cm.
20 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Gösta Jonsson, fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
20 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Helmer Osslund, akvarell, signerad Helmer Osslund.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jacob & co, kronograf, armbandsur, 40,5 mm.
1 670 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Ljuskrona, 1800-tal.
17 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ellen Trotzig, olja på duk, signerad.
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, delvis 1800-tal.
16 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Semiantik Ushak, ca 450 x 327 cm.
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gustaf Rydberg, olja på uppfodrad duk, signerad.
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Täbris part silk, ca 342 x 250 cm.
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Breitling, Cockpit, armbandsur, 39 mm.
1 250 EUR
Utropspris
2 100 EUR
Cartier, Love necklace, 18K guld.
12 500 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Ring, med briljantslipad diamant 0.59 ct.
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK