1976 föremål
Sideboard 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Rodhe,  komposition.
5d 21 tim
Lennart Rodhe, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cassone, 1700/1800-tal.
4d 16 tim
Cassone, 1700/1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 292 x 210 cm.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Waltham, fickur, savonett, 42 mm.
2d 21 tim
7 030 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Larsson, "Påssjukan" (Esbjörn).
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean Fautrier, Liggande modell.
4d 19 tim
1 025 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Keshan ca 394x295 cm.
6d 18 tim
Matta Keshan ca 394x295 cm.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
7d 14 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
1d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
3d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Bjørn Olsen, Komposition.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stina Sandwall, skrivbord, "Overtime", Voice.
3d 19 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
6d 17 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
3d 18 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gustav Bolin, I trädgården.
2d 12 tim
Gustav Bolin, I trädgården.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
2d 15 tim
2 480 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, Kompisar.
1d 16 tim
Stig Claesson, Kompisar.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spelbord, Frankrike, 1700-tal.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
2d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn Dyrlund Danmark 1970/80-tal.
2d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, Frasse, Ur "Tårtan".
4d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
5d 18 tim
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Emma Toll, "Henån".
20 tim 10m
Emma Toll, "Henån".
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 36 mm.
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, fotografi, signerat 1/3 a tergo.
6d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel väska 1980-tal.
5d 21 tim
Chanel väska 1980-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
4d 21 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Larsson, Utan titel.
17 tim 44m
Lars Larsson, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
4d 21 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Mormor, Hitler och jag".
2d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bakhtiari, ca 305 x 210 cm.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK