Kan inte nå servern
 
1326 föremål
Elin Källman, "Lola".
2d 2 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 3 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 2 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
5d
Sven X:et Erixson, Kröning.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
5 tim 34m
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
3d 3 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
4d
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
2d 1 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 5 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
5d 1 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 4 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 4 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 3 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Interiör med dukat bord.
7d
Interiör med dukat bord.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
6d 2 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 2 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
3d 3 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 4 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.