2192 föremål
Makode Linde, "Staffordshire".
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Gislander, Fåglar i vinden.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
4d 19 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Certina, armbandsur, 18K guld, 33 mm.
4d 18 tim
4 611 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, weekendbag.
3d 15 tim
Mulberry, weekendbag.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Efva Attling, örhängen, tre par, silver.
2d 12 tim
1 345 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1800-tal.
2d 13 tim
Spegel, sent 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, halsband 1958.
18 tim 33m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 18K guld, 58 mm.
2d 15 tim
Fickur, 18K guld, 58 mm.
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, "Bild från Cordoba".
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring  18K guld med fasettslipad ametist.
2d 15 tim
1 333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
3d 19 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
3d 19 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
17 tim 43m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
4d 20 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
5d 19 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö.
4d 18 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
6d 20 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 19 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, Fors.
5d 17 tim
Göran Brunius, Fors.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, Kurtis.
17 tim 19m
Peter Dahl, Kurtis.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK