1755 föremål
Skänk/skåp, omkring år 1900.
2d 15 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
2 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
1d 13 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, savonett, 49 mm.
6d 14 tim
Fickur, savonett, 49 mm.
4 409 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bo Andersson, skulptur/urna.
9 tim 59m
Bo Andersson, skulptur/urna.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
10 tim 38m
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
14 021 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
2d 15 tim
Bokhylla 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
4d 8 tim
Bokhylla, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
12 tim 56m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Hundporträtt.
1d 11 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
13 tim 18m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Speldosa, omkring år 1900.
5d 8 tim
Speldosa, omkring år 1900.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
5d 16 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
1d 14 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
2d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, silke Gohm, ca. 156 x 102 cm.
11 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Speedy 30", 1999.
5d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
5d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ron Arad, stolar, 6 st, "Tom Vac", Vitra.
5d 9 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zenith, Surf, armbandsur, 33 mm.
6d 14 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John-E Franzén, ”Lands End II”.
13 tim 2m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
2d 14 tim
Matbord, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jameelah El-Gahsjgari, taklampa, "Dome", Moooi.
5d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
5d 9 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Kowalczewski, Vattenbärerska.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
6d 15 tim
450 SEK
Utropspris
4 000 SEK