Kan inte nå servern
 
1218 föremål
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
3d 20 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
4d 17 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
2d 18 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 22 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
5d 18 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 19 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 21 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 21 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 20 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
3d 21 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
4d 21 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
4d 21 tim
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 21 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
21 tim 39m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
3d 17 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
2d 19 tim
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 22 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
1d 17 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
2d 18 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
2d 21 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5d 18 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 19 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4d 18 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.