1318 föremål
Nick Alm, "Kaféscen".
2 tim 8m
Nick Alm, "Kaféscen".
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Porträttbyst.
2d 3 tim
Porträttbyst.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, filt.
4d 3 tim
Burberry, filt.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
3 tim 38m
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
3 tim 34m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
4 tim 6m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
1d
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier, Estrid Ericsson, Firma Svenskt tenn.
3d
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Maxis in Miami".
4d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
7d
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
3d 2 tim
Arne Jones, Vit relief.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
6d 2 tim
Anders Zorn, "Byst".
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 2 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR