Kan inte nå servern
 
1098 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2d 19 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Bord, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 16 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
4d 15 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
4d 15 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
16 tim 36m
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
4d 16 tim
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 18 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
3d 14 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 47 mm.
4d 19 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
4d 18 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
16 tim 42m
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ewald Dahlskog, Motiv från Frankrike.
18 tim 38m
Ewald Dahlskog, Motiv från Frankrike.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 15 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Adalbert von Rosen, Komposition.
16 tim 2m
Per Adalbert von Rosen, Komposition.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträtt av en man.
6d 16 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, resegarderob.
5d 14 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
3d 14 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
6d 18 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "E.R. Bacon".
1d 19 tim
Anders Zorn, "E.R. Bacon".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 20 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
20 tim 6m
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
3d 14 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 19 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
4d 15 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 17 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
2d 16 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
3d 15 tim
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
1d 17 tim
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 17 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
5d 19 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
18 tim 42m
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.