Kan inte nå servern
 
1237 föremål
Exakt, fickur, 49 mm.
1d 19 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3d 16 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 17 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 47 mm.
1d 19 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträtt av en man.
3d 17 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2d 15 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
4d 17 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
1d 15 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
4d 16 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
4d 15 tim
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
1d 16 tim
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
4d 16 tim
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
4d 16 tim
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
2d 14 tim
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
5d 16 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
6d 13 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
6d 13 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, "Revälj".
1d 15 tim
Madeleine Pyk, "Revälj".
Aktuellt bud
3 015 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 16 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
6d 12 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
3d 20 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 20 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
14 tim 34m
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 19 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Burberry, väska.
15 tim 8m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
1d 16 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 20 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
2d 15 tim
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 17 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
4d 16 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
4d 19 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.