1456 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 17 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
4d 12 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Interiör med dukat bord.
2d 11 tim
Interiör med dukat bord.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
12 tim 37m
Sven X:et Erixson, Kröning.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 13 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
14 tim 45m
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Raul Meel, "Windows and Landscape 5".
7d 13 tim
383 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 13 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
1d 13 tim
Balenciaga, väska "City".
6 008 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
14 tim 5m
Matbord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
6d 17 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 16 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
12 tim 59m
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK