Kan inte nå servern
 
136 föremål
Takkrona, 1900-talets början.
1d 6 tim
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 6 tim
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
2d 3 tim
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.