Kan inte nå servern
 
145 föremål
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
5d
Taklampor, ett par, jugend, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
49m 7s
Byrå, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 1 tim
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
2d
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
31m 7s
Matbord, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
23m 7s
Takkrona, 1900-talets början.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
21 tim 27m
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3 tim 23m
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.