Kan inte nå servern
 
1098 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 20 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 22 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.