1218 föremål
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 17 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
5d 18 tim
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PG Thelander,  "Potatis & hand".
3d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 360 x 245 cm.
20 tim 55m
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 21 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 240 x 170 cm.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ragnar Person, Boklådor vid Seine.
6d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 21 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
6d 18 tim
Albert Johansson, Utan titel.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Esse Poggats, käpp.
3d 21 tim
Esse Poggats, käpp.
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 20 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 282 x 206 cm.
5d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, "By".
3d 17 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK