1128 föremål
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
6d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
5d 4 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 8 tim
Arne Jones, Skiss.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 8 tim
Arne Jones, Skiss.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
5d 7 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 8 tim
Arne Jones, Vit relief.
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Håkan Ludwigson, "Zambesi" 1998.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
2d 10 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eva Lange, "Valmo".
4d 7 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK