Kan inte nå servern
 
1209 föremål
Ernst Billgren, Utan titel.
3d 16 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
5d 15 tim
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
Aktuellt bud
50 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
3d 14 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
5d 16 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
3d 16 tim
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
1d 14 tim
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jesper Molin, "Male Power", 2016.
3d 15 tim
Jesper Molin, "Male Power", 2016.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 13 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Rafael Wardi, Gammal Man.
17 tim 2m
Rafael Wardi, Gammal Man.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
450 EUR
Matta, Marocko design, 303 x 242 cm.
5d 16 tim
Matta, Marocko design, 303 x 242 cm.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
15 tim 34m
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alpo Jaakola, Ansikte.
17 tim 18m
Alpo Jaakola, Ansikte.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Tidningsställ, 1900-tal.
18 tim 38m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
1d 17 tim
Victor Vasarely, "Louisiana 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
3d 14 tim
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
3d 16 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
4d 14 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 375 x 263 cm.
5d 15 tim
Matta, Mahal, ca. 375 x 263 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
2d 12 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Barskåp, "Streck", Homeline.
13 tim 36m
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 15 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 18 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 16 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 15 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
5d 18 tim
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
4d 17 tim
Kelim, Indien, ca 305 x 190 cm.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 18 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Keshan old/semaiantik ca 410x293 cm.
1d 12 tim
Matta Keshan old/semaiantik ca 410x293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
6d 13 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
5d 17 tim
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
13 tim 14m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.