75 föremål
Bordslampa.
6 tim 8m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
1d
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
2 tim 34m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6 tim 2m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1940-tal.
1d
Golvlampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK