1523 föremål
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
14 tim 31m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
14 tim 49m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
14 tim 55m
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
15 tim 1m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
15 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
15 tim 9m
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 17 mm.
13 tim 1m
Omega, armbandsur, 17 mm.
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
13 tim 7m
520 EUR
Utropspris
500 EUR
John Varley II, Japansk trädgård.
13 tim 15m
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta, Nain. Old. Ca 350x243 cm.
13 tim 19m
400 EUR
Utropspris
650 EUR
Kalle Eskola, Vas vid fönstret.
13 tim 23m
180 EUR
Utropspris
250 EUR