Kan inte nå servern
 
91 föremål
Prada, väska.
5d 17 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
6d 21 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Burberry, väska.
5d 18 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
20 tim 35m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
5d 18 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 22 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 23 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 21 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 20 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
18 tim 45m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.