Kan inte nå servern
 
235 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
19 tim 8m
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 17 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 22 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 19 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 18 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.