Kan inte nå servern
 
214 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 23 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 3 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 23 tim
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
2 tim 53m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.