96 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
18 tim 26m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
17 tim 32m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 16 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 15 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
14 tim 7m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 19 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 20 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK