29
802986

BORD, sengustavianskt, 1700-talets slut.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 930 - 2 420 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Carl Barkman
Carl Barkman
Chefsspecialist Fine Art och antikviteter
+46 (0)708 92 19 71

Fanerat med mahogny. Skiva av röd kalksten. En låda. Längd 63, bredd 43, höjd 76 cm. Nyckel finns.

Senare skiva.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1321. Praktvas, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK