RADIOAPPARATER, 3 st, Toot-a-loop, Panasonic, Japan, 1900-talets tredje kvartal.

Plast. Två röda samt en gul. Går att fälla ihop. Längd utfällda 26 cm.

Slitage. Smärre dekorbortfall. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK