Julönskningar

9 föremål
TOMTE, bemålad terrakotta, Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
5 960 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOMTE, bemålad terrakotta Tyskland tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
5 050 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Italien, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINKYLARE / KORG, vitmetall. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRINDA, trä, Emmaljunga, 1900-tal.
Klubbat pris
2 501 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NÖTKNÄPPARE AV ERIK LORENTZ MOLIIN. Monogramsignerad.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK