Gift Giving

17 föremål
LENNART NILSSON, fotografi, signerad med tusch.
Klubbat pris
18 500 SEK
Utropspris
22 000 SEK
UNNI ASKELAND, Färgserigrafi, signerad och numrerad 15/90.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AKAY OCH BRAD DOWNEY, "The mess", 2013. Ed 25. Signerad a tergo.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHN BAUER, litografi, ur sviten "Troll", numrerad 1, osignerad.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad HC.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JENS FÄNGE, färglitografi. Signerad och numrerad 58/450.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN FLYGARE, skulptur, silver på träsockel.
Klubbat pris
1 343 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad EA.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL LARSSON, etsning. Osignerad.
Klubbat pris
525 SEK
Utropspris
1 500 SEK