Släpp in våren

8 föremål
BOKSKÅP, 1900-tal,
BOKSKÅP, 1900-tal,
Klubbat pris
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, bokhylla Typenko NK verkstäder 1931.
Klubbat pris
12 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, Englesson, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLA, rund form, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HYLLA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1940/50-tal.
SIDEBOARD, 1940/50-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK