Släpp in våren

130 föremål
GUNNAR NYLUND, vas, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORTRÄTTBYST parian Gustavsberg 1870-75.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVAS, lergods, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERICH OCH INGRID TRILLER, vas, stengods, Tobo.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, lergods, Upsala-Ekeby.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EWALD DAHLSKOG, vas, stengods, Bo Fajans.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, stengods, Rörstrand, 1940-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, Uppsala-Ekeby, 1960/70-tal.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, lergods, 1800-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, kanna, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, vas, risporslin, Arabia.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

230. Tallrikar, 12 stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK