Släpp in våren

16 föremål
ANDERS MOHAMMAR, skulptur, gips, signerad, 1/2.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR CYRÈN, skulptur av tenn, 1980-/90-tal. Signerad.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER HASSELBERG, figurin parian Gustavsberg signerad 1912.
Klubbat pris
2 404 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CÉSAR BALDACCINI, skulptur, signerad och numrerad 27/150.
Klubbat pris
17 560 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ALICE NORDIN, figurin parian Gustavsberg 1923.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARIN NILSON, skulptur signerad och daterad 1930.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHRISTIAN ERIKSSON, Skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, brons, "Myran", No 890.
Klubbat pris
28 254 SEK
Utropspris
18 000 SEK
UGO CIPRIANI, efter, skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK