Släpp in våren

118 föremål
SIRI DERKERT, Teckning "Eva", signerad.
Klubbat pris
3 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORA VEGA HOLMSTRÖM, olja på pannå.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TORA VEGA HOLMSTRÖM, pastell monogramisgnerad.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UGO CIPRIANI, efter, skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF LUNDELL, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICTOR VASARELY, serigrafi signerad och numrerad, 44/200.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WILLIE WEBERG, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad 22/150.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK