Det våras för trädgården!

9 föremål
PALLAR, 5 st, allmoge 1900-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALL/BÄNK 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEPASK, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅLLBÄNK, 1800-tal.
FÅLLBÄNK, 1800-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAGGKÄRL, Allmoge, Dalarna, 1800/1900-tal,
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARBETSPALLAR, 3 ST ALLMOGE 1800/1900-TAL.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORMAR, 4 st, trä, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL / BORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK