Det våras för trädgården!

9 föremål
PALLAR, 5 st, allmoge 1900-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FORMAR, 4 st, trä, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL / BORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAGGKÄRL, Allmoge, Dalarna, 1800/1900-tal,
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅLLBÄNK, 1800-tal.
FÅLLBÄNK, 1800-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALL/BÄNK 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEPASK, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARBETSPALLAR, 3 ST ALLMOGE 1800/1900-TAL.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

723. César Baldaccini, Compression.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK