On trend – designföremål för ett modernt hem!

47 föremål
ANNA-LISA THOMSON, bordslampa, lergods, Upsala Ekeby.
Klubbat pris
1 301 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg Studio, 1965.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, signerad.
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HERTHA HILLFON, skulptur, huckle, Sverige.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LISA LARSON, mask, keramik, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 625 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA LARSON, mask, stengods, K-Studion, Gustavsberg.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA LARSON, ytterfoder, stengods, Gustavsberg.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLF PALM, vaser 2 st, signerade, Mölle,
Klubbat pris
1 010 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, figurin, parian, Gustavsberg.
Klubbat pris
3 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, flintgods, jugend, troligen Rörstrand, omkring 1900.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

966. Skålar, ett par, porslin. Qingdynastin with Daoguang mark.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK