Inred ute

12 föremål
REY URBAN. Skål, sterlingsilver, Stockholm 1971.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 63 delar. Silver. 1800-1900-tal.
Klubbat pris
4 256 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIGURD PERSSON, vas, silver, Stockholm 1966.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRICKA, silver, svenska importstämplar.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRICKA, silver, Göteborg 1936.
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CLAËS E. GIERTTA, vas, silver, Stockholm 1981.
Klubbat pris
12 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK