Inred ute

Skapa en harmonisk uteplats

293 föremål
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, 244 x 168 cm.
MATTA, Kelim, 244 x 168 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 309 x 245 cm.
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 199 x 157 cm.
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, mässing, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, fyra stycken. 1970-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, kelim, ca 45 x 45 cm.
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 294 x 204 cm.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS, brons. Qingdynastin, 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP 7 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS, Indien, 1900-tal.
VAS, Indien, 1900-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
STOL, rokoko, 1700-tal.
STOL, rokoko, 1700-tal.
Klubbat pris
355 EUR
Utropspris
300 EUR
BORD, allmoge, omkring 1900.
BORD, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Italien, 1970-80-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, slätväv, 302 x 250 cm.
MATTA, slätväv, 302 x 250 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA Kelim, ca 294 x 256 cm.
MATTA Kelim, ca 294 x 256 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPARKÄRL, två st, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 320 x 210 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 316 x 195 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVVAS, porslin. Qingdynastin, omkring 1900.
Klubbat pris
2 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
450 EUR
MATTA, Old Marocko, ca 383,5 x 190,5 cm.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim,  Anatoliska, ca 60 x 45 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 347 x 260 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 298 x 196 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, kleim, 308 x 129 cm.
MATTA, kleim, 308 x 129 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, Furu, 1900- andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA Kina antik ca 180 x 68 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim Anatoliska, ca 70 x 50 cm.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, slätväv, 332 x 249 cm.
MATTA, slätväv, 332 x 249 cm.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, slätväv, 339 x 247 cm.
MATTA, slätväv, 339 x 247 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTOR, Kelim 2 st 195 X 75
205 X 77 cm.
MATTOR, Kelim 2 st 195 X 75 205 X 77 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALLAR, 5 st, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEKFAT, 3 st, porslin, Kina Qianlong 1700-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike. Tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim 247 x 158 cm.
MATTA, Kelim 247 x 158 cm.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELSA STACKELBERG, 3 st bord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 363 x 182 cm.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAJ FRANCK, KARAFF OCH SEX GLAS, "Kartio".
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
400 EUR
MATTA, slätväv, 343 x 242 cm.
MATTA, slätväv, 343 x 242 cm.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 294 x 202 cm.
Klubbat pris
3 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 dlr 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CAFÉBORD, Byarum, modern tillverkning.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 293 x 196 cm.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, kelim, ca 203 x 148 cm.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Anatolisk, Kelim, ca 340 x 220 cm.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim, Anatoliska , ca 50 x 50 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, kelim, Anatoliska 70 x 50 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KUDDFODRAL, 6 st, Kelim, ca 47 x 47 cm.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BLOMBORD, 1950-tal.
BLOMBORD, 1950-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

331. Ola Billgren, "Blommor i mörkret VII".
Utropspris
500 000 - 600 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK